Usługi

W czym mogę pomóc

Zaletą pracy jako doradca freelancer jest możliwość pełnego skupienia nad się nad sprawą partnera i zaangażowanie w projekt. Z wszystkich dotychczasowych jestem bardzo dumny !

pexels-canva-studio-3194519

Doradztwo operacyjne

Czasami w hotelu coś nie działa, czasami szukamy nowych usprawnień a może trzeba zaprojektować nowe procesy operacyjne?! Chętnie dzielę się doświadczeniem zdobytym podczas 15 lat pracy w hotelach w  Polsce i za granicą.

pexels-antoni-shkraba-5466251

Wsparcie projektowe

Potrzebujesz Project Managera, projektujesz hotel a może przygotowujesz się do remontu? Warto skorzystać z doświadczeń osoby która uczestniczyła w wielu projektach. Zapytaj mnie jak mogę pomóc.

pexels-pixabay-416322

Audyty hotelowe

Żeby wprowadzać zmiany w hotelu najpierw należy się upewnić, że mamy pełen obraz obecnej sytuacji. Kompleksowy audyt jest początkiem cyklu zmian i zapewnia informacje potrzebne do sporządzenia planu zmian. 

rawpixel-799380-unsplash.jpg

Szkolenia pracowników

Nie ma lepszej inwestycji niż inwestycja w zespół. Nigdy nie za wiele szkoleń. Poza podnoszeniem jakości i rozwojem oso bobowym, szkolenia pozwiększają zaangażowanie pracowników i ich samopoczucie. 

skills-gdc4224927_1280

Szkolenia dla innych branż

Niewiele jest branży gdzie poświęca się tyle czasu na poprawę jakości obsługi co w branży hotelowej. Pięcio-gwiazdkowa obsługa doskonale się sprawdzi w automotive, IT i Medi. Chętnie o tym porozmawiam.

pexels-kampus-production-8428054

Wsparcie rekrutacji

Specyfika pracy na poszczególnych stanowiskach musi być uwzględniona podczas rekrutacji. Dzięki narzędziom możemy zwiększyć prawdopodobieństwo trafnych wyborów. 

Screenshot 2022-11-26 at 11.02.10

Extended Disc - testy psychometryczne

Testy psychometryczne, odpowiednio użyte, są doskonałym narzędziem wspierającym rekrutacje, rozwój kompetencji pracowników i zwiększające zaangażowanie. Chętnie opowiem Ci więcej . 

pexels-rodnae-productions-7841856

Pomoc prawna

Dobry prawnik jest nieodzowny  dla każdego przedsiębiorcy. Potrzebujesz sprawdzić umowę, reprezentacji w sądzie lub sprawdzić zgodność z przepisami? Moi partnerzy, adwokacji z doświadczeniem w pracy z hotelami pomogą. Powiedz jak możemy pomóc. 

pexels-cottonbro-studio-6474939

Executive outsourcing

Czasami trzeba po prostu zrobić robotę. Potrzeba zastępstwa za dyrektora? Okresowej pomocy Revenue Mnagera? A może specjalisty od bezpieczeństwa i ochrony? Sprawdź czy mogę udzielić Ci wsparcia.