Hotelarz z zawodu i W sercU

Kilka słów o mnie

Z turystyką jestem związany od ponad 20 lat. Byłem pilotem wycieczek, przewodnikiem i pracowałem w biurze podróży ale to hotele zostały moją życiową pasją. Praca z ludźmi w dynamicznie zmieniającym się międzynarodowym środowisku to zdecydowanie to co lubię najbardziej.

MOJA historIA

Po skończeniu studiów na kierunku Zarządzanie w Turystyce na Uniwersytecie Jagiellońskim  i pierwszych doświadczeniach w różnych dziedzinach turystyki, zdecydowałem się  związać przyszłość z hotelarstwem.

Najpierw związałem się z hotelem prywatnym aby w konsekwencji trafić na 15 lat do międzynarodowej korporacji hotelowej Starwood, która potem została przejęta przez Marriott. Tu nie przepuściłem żadnej okazji na zdobywanie wiedzy. Teraz jako konsultant hotelowy mogę się nią dzielić z hotelami i przedsiębiorcami. 

Obszary specjalizacji

Otwarcia hoteli, zarządzanie operacyjne, kontra kosztów, audyty, inwestycje, szkolenia, rekrutacja, project management, projektowanie i renowacje to tylko niektóre z obszarów w których mogę pomóc. Zapytaj mnie, jeśli potrzebujesz wsparcia.