Hotelarz z zawodu i W sercU

Kilka słów o mnie

Z turystyką jestem związany od ponad 20 lat. Byłem pilotem wycieczek, przewodnikiem i pracowałem w biurze podróży ale to hotele zostały moją życiową pasją. Praca z ludźmi w dynamicznie zmieniającym się międzynarodowym środowisku to zdecydowanie to co lubię najbardziej.

MOJA historIA

Po skończeniu studiów na kierunku Zarządzanie w Turystyce na Uniwersytecie Jagiellońskim  i zdobyciu pierwszych doświadczeń w pracy w różnych dziedzinach turystyki, zdecydowałem związać przyszłość z hotelarstwem.

Najpierw związałem się z hotelem prywatnym aby w konsekwencji trafić na 15 lat do międzynarodowej korporacji hotelowej Starwood, która potem została przejęta przez Marriott. Tu nie przepuściłem żadnej okazji na zdobywanie wiedzy. Ukończyłem 2 letni trening Managerski Vita Futura, zostałem project managerem Six Sigma, trenerem brandu Sheraton, Task Force na otwarcia hoteli i uczestniczyłem w niezliczonej ilości szkoleń. Teraz jako konsultant hotelowy mogę się dzielić wiedzą i zdobytymi doświadczeniami hotelarzami i inwestorami potrzebującymi wsparcia. 

Obszary specjalizacji

Otwarcia hoteli, zarządzanie operacyjne, kontra kosztów, audyty, inwestycje, szkolenia, rekrutacja, project management, projektowanie i renowacje to tylko niektóre z obszarów w których mogę pomóc. Zapytaj mnie, jeśli potrzebujesz wsparcia.