Oferta dla przedsiębiorstw (nie)hotelowych

pexels-artem-podrez-8986134
Jak do tego doszło?

Szkolenia dla przedsiębiorstw usługowych

Hotele poświęcają bardzo dużo uwagi, czasu i środków na szkolenie pracowników. Dzięki temu oferują obsługę gości na najwyższym poziomie. Dobre zwyczaje, wiedza i doświadczenie doskonale transferują się do innych branż związanych z obsługa klienta i mogą stanowić przewagę konkurencyjną na rynku. 

Na pomysł przygotowania szkoleń dla innych branży wpadłem kiedy doświadczyłem bardzo złej jakości usług w serwisie samochodowym.  Przykre doświadczenia sprawiły, że postanowiłem znaleźć serwis któremu będę mógł zaufać i który zadba o mój samochód. Znalazłem taki 70 km od miejsca zamieszkania i od trzech lat regularnie serwisuje tam auto. Tu doświadczenia są naprawdę dobre. Podczas jednej z wizyt obserwowałem pracę specjalistów i zdałem sobie sprawę, że procesy obsługi klientów serwisu nie różni się od tego hotelowego i podlega tym samym uwarunkowaniom.  Niestety odnalezienie serwisu o takiej jakości było bardzo trudne i wymagało wielu prób w różnych miejscach. 

To właśnie wtedy wpadłem na pomysł zaoferowania przedsiębiorstwom usługowym szkoleń, które najlepiej sprawdzały się w hotelach 5 *.

 Spotkajmy się a ja chętnie opowiem Ci jak mogę pomóc.

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość obsługi klienta nie jest zarezerwowana dla przedsiębiorstw branży luksusowej.

Doskonała obsługa buduje lojalność klientów, którzy chętnie polecają wasze usługi innym i sami chętnie do was wracają. Tworzy się taki typ lojalności który działa wbrew rozsądkowi i sprawia, że relacje są ważniejsze niż cena czy odległość. Wysoka jakość obsługi wyróżnia przedsiębiorstwa i sprawia, że klienci przyzwyczajeni do jakości, nie chcą juz korzystać z gorszych usług. Czy nie chcielibyście aby tak myślano o was ?  

pexels-tima-miroshnichenko-5452201
pexels-jopwell-1325735

Dla kogo dedykowane są szkolenia

pexels-mike-b-188777

Automotive & Hightech

Obsługa serwisu

Osoby obsługujące klientów serwisu mają największy wpływ na to czy klient skorzysta ponownie z usług firmy 

Customer Relation

Sposób załatwiania próśb lub skarg gości może spowodować, że zbudujemy wieloletnią lojalność klientów

pexels-cottonbro-studio-3997995

Medycyna & Beauty

SPA I Gabinety Medycyny estetycznej

Coś dla ciała i coś dla ducha. Budowa podróży klienta jest kluczowa. Poza profesjonalnymi zabiegami trzeba zaoferować profesjonalną obsługę. Tylko wtedy zbudujemy lojalność 

Medycyna

Nasi klienci przychodzą z wiarą, że w momencie słabości otrzymają pomoc. Niestety często towarzyszy im niepewność czy uczucie strachu. Obsługa takich pacjentów wymaga szczególnej uwagi i profesjonalizmu. Dobrze wykonana będzie stanowiła znaczącą różnicę dla pacjentów.

pexels-obsahovka-obsahovka-4449796

Usługi i obsługa klienta

Usługi bezpośrednie

Nasz klient płaci za nasze usługi. Jest dla nas bardzo ważny bo zapewnia trwanie naszej firmy. Musimy się upewnić, że w zamian za chęć skorzystania z naszych usług, zaoferujemy doskonałą obsługę. Nasz klient będzie wiedział dlaczego wybrał właśnie was. 

Obsługa klienta

Często pomiędzy nami a klientem są bariery takie jak biurko, szyba, recepcja itp. Odpowiednia obsługo klienta spowoduje, że te bariery nie będą przeszkadzała klientom poczuć się mile widzianym i cenionym.